Szkolenia

Bez względu na to czy jesteś właścicielem małej, czy średniej firmy Twoi pracownicy muszą przejść szkolenie bhp. Zatrudnieni przez nas specjaliści przeprowadzą dla nich kurs wstępny, okresowy, a także na indywidualne zapotrzebowanie.

Każda nowo zatrudniona osoba bez względu na rodzaj wykonywanej pracy musi przejść szkolenie bhp. Pozwala ono przyszłemu pracownikowi zaznajomić się z wykonywanymi obowiązkami oraz zagrożeniami, jakie mogą je spotkać podczas wykonywania swojej pracy. Równocześnie pracodawca powinien pamiętać, że osoba nieprzeszkolona nie może podjąć takich obowiązków.

Firmy muszą także wyznaczyć pracowników, którzy przejdą kurs pierwszej pomocy i będą zobligowane do jej udzielania w danym zakładzie pracy. Równie ważne jest przygotowanie i wysłanie wybranych pracowników na kurs ppoż. Na prowadzonych przez nas zajęciach dowiedzą się oni między innymi, jak prawidłowo przeprowadzić ewakuację.

Kurs pierwszej pomocy

Każdy pracownik powinien go przejść, aby w razie potrzeby mógł podjąć próbę ratowania życia lub zdrowia poszkodowanej osoby. Organizowany przez nas kurs pierwszej pomocy uczy jak zachować się w przypadku zdarzeń, takich jak atak padaczki, oparzenia, zranienia czy zawał serca.

Kurs przeciwpożarowy

Dobra organizacja ewakuacji pozwala na szybkie i sprawne opuszczenie płonącego budynku. Prowadzony przez nas kurs przeciwpożarowy uczy jak zachować się podczas wybuchu pożaru, a także w przypadku ataku terrorystycznego.

Szkolenie bhp

W większości firm przeprowadzane są jeszcze przed podjęciem przez pracownika obowiązków zawodowych. Szkolenie bhp dostarcza niezbędnych umiejętności w zakresie wykonywania danej pracy oraz możliwych zagrożeń.